Dětské domky a hříště - ZOMO
Dětské domky a hřiště

Podkategorie

 • Dětské domky

  Království Vašeho dítěte. Dětské domky ze dřeva jsou velkým dobrodružstvím, které zažijete se svým dítětem. Legrace na stavbě stimuluje představivost, umožňuje si společně hrát a vytvořit něco, na co vaše dítě bude hrdé. Neomezuje se to pouze na výstavbu domku pro děti, vnější vrstva je jen začátek. Vytvořte si vlastní interiér, vybavení k jehož tvorbě dítě naplno zapojí svoji kreativitu.

 • Houpačky

  Zahradní houpačka je nepostradatelným prvkem každé zahrady, ve které jsou děti. Dospělé osoby, které si pamatují z dětství dětské hřiště a houpačky, při pohledu na své houpající děti svítí úsměvem. Naše nabídka houpaček pro děti nejsou jen houpačky ale kompletní místo zábavy. Zahradní houpačky pro děti se vyznačují dřevem vysoké kvality, trvanlivosti a nízké ceny. Všechny výrobky jsou certifikovány TÜV s cílem zajistit dlouhodobě bezpečný provoz. Vítejte v naší nabídce.

 • Dětská hřiště

  Hřiště je malé království každého dítěte. Představivost, která je stimulována během hry ukazuje, čím naše dítě je a to nám umožňuje lépe pochopit a rozvíjet jeho zájmy. Dětské hřiště s dřeva je také místem k posílení přátelství a rozšiřování okruhu přátel. Hřišt je celá řada, od jednoduchých struktur až po velká hřiště se skluzavkami, mosty, věží, které mohou zabírat až 50 m2. Velká část vybavení dětských hřišť má modulární konstrukci, která umožňuje libovolně je rozšiřovat. Naše výrobky jsou certifikovány TÜV s cílem zajistit dlouhodobě bezpečnou zábavu pro naše děti.

 • Pískoviště
 • Houpací sítě

  Nabízíme mnoho způsobů pro tento druh relaxace. Položte se do našich sítí, vyložte si nohy a nechte se unášet.

 • Příslušenství
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 57 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 57 položek